Робоча поїздка до Переяслав-Хмельницького району


15 грудня 2017 року виконуюча обов’язки директора департаменту економічного розвитку і торгівлі Наталія Погребна разом з заступником директора департаменту Владиславом Литвином та начальником відділу адміністративних послуг департаменту Світланою Кагаловською відвідали з робочою поїздкою Переяслав-Хмельницький район.

На зустрічі з керівництвом райдержадміністрації обговорювались питання розвитку району, зокрема діяльність центру надання адміністративних послуг при Переяслав-Хмельницькій райдержадміністрації.

Також у зустрічі взяв участь голова Дівичківської сільської об’єднаної територіальної громади Тимофій Девко. Голова громади наголосив, що не зважаючи на існуючи проблеми, які необхідно вирішувати в першу чергу, питання надання якісних адміністративних послуг мешканцям громади також знаходиться на порядку денному. Наразі безпосередньо в сільраді можна отримати послуги з реєстрації речових прав на нерухоме майно. Центр надання адміністративних послуг планується утворити в найближчій час.

Виконуюча обов’язки директора департаменту Н.О. Погребна наголосила, що у межах проведення реформи з децентралізації наближення якісних послуг до людей – це і є ті зміни, яких найбільше чекали і які вже відчули в багатьох об’єднаних територіальних громадах та запевнила у підтримці починань громади з боку Київської облдержадміністрації та департаменту.

Також в рамках робочої поїздки виконуюча обов’язки директора департаменту економічного розвитку і торгівлі Наталія Погребна разом з колегами відвідала село Студеники.

На вулицях села було проведено опитування громадян щодо найбільш популярних адміністративних послуг, за якими мешканцям доводиться звертатись до ЦНАП Переяслав-Хмельницької РДА, що знаходиться на відстані більше 20 кілометрів та необхідності утворення центру надання адміністративних послуг в об’єднаній громаді.

Більшість жителів висловило побажання отримувати всі необхідні послуги безпосередньо за місцем проживання та підтримали створення ЦНАПу в ОТГ, як надійного інструменту для наближення послуг до людей.

Н.О.Погребна побажала громадянам успіхів та процвітання новій об’єднаній територіальній громаді.


Популярне
Останні новини
Архів
Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Ми реалізовуємо кращі ініціативи та інновації, залучаючи інвестиції, застосовуючи ефективні технології, разом з командою професіоналів, покращуємо якість життя людини

в Київській області! 

Контакти:

(044) 286-81-55


01196, м. Київ,

площа Лесі Українки, 1

dert@econkoda.gov.ua

Підписатись для отримання

Email повідомлень:

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2016 Офіційний веб-сайт

Департаменту економіки та цифровізації

Київської обласної державної адміністрації

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше