ТОВ «АМАКО УКРАЇНА»


ТОВ «АМАКО УКРАЇНА» – це приклад успішної реалізації іноземних інвестицій, а саме коштів від інвесторів з Саудівської Аравії та Сполученого Королівства Великобританії. Компанія є один з найбільших дилерів в Україні з продажу сільськогосподарської техніки та комерційного транспорту. Нею представлені такі бренди сільгосптехніки як Massey Ferguson, Challenger, Kockerling, Geringhoff, Bicchi, Apache, WESTERN, а також комерційні автомобілі IVECO.

Компанія АМАКО розпочала свою діяльність у 1996 році і є частиною потужної міжнародної групи компаній Alkhorayef Group, діяльність якої зосереджена в 40 країнах світу.

Дистриб’юторська мережа АМАКО нараховує 16 представництв по всій території України. Пріоритетом у діяльності компанії є післяпродажне обслуговування клієнтів (запчастини, сервіс, навчання) і допомога у вирішенні будь-яких технологічних завдань.

Сучасне обладнання сервісних центрів АМАКО і точні методи діагностики дозволяють виявити будь-яку несправність машини, а висока компетентність сервісних інженерів гарантує швидке і якісне обслуговування в будь-який час року. Менеджери-професіонали в своїй справі, найбільший в Україні, власний, постійно оновлюваний склад європейського рівня, який налічує сотні тисяч найменувань запчастин для будь-якої техніки від провідних світових виробників, велика мережа сервісних центрів і налагоджені логістичні процеси в компанії АМАКО забезпечують клієнтів необхідними запасними частинами і витратними матеріалами в найкоротші терміни.

Популярне
Останні новини
Архів