Ми реалізовуємо кращі ініціативи та інновації, залучаючи інвестиції, застосовуючи ефективні технології, разом з командою професіоналів, покращуємо якість життя людини

в Київській області! 

Контакти:

(044) 286-81-55


01196, м. Київ,

площа Лесі Українки, 1

ekon_koda@ukr.net

Підписатись для отримання

Email повідомлень:

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2016 Офіційний веб-сайт

Департаменту економічного розвитку і торгівлі

Київської обласної державної адміністрації

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

Останні новини

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ПРОЄКТНИХ ІДЕЙ ДЛЯ РОЗРОБКИ ПЛАНУ ЗАХОДІВ З РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ У 2021-2023 РОКАХ

02/12/2019

1/3
Please reload

Популярне

Товариство з обмеженою відповідальністю «Алюпол»

21/12/2017

ТОВ «Алюпол» це приклад успішної реалізації іноземних інвестицій, а саме коштів від інвесторів з Польщі. Компанія зосереджена на виробництві алюмінієвих профілів та входить до складу холдингу «Група Кенти С.А» – лідера алюмінієвої промисловості в Польщі і Центральній Європі.

На заводі компанії «Алюпол» функціонує сучасне обладнання для виробництва алюмінієвих профілів методом екструзії, завдяки якому технічні можливості заводу не поступаються кращим підприємствам пресувальників в Західній Європі. Новітні технології, вживані у виробництві, дозволяють випускати широкий асортимент алюмінієвих профілів, які використовуються споживачами в різних сегментах українського ринку, – у будівельній галузі, що динамічно розвивається, в транспортній і машинобудівній, а також автомобільній промисловості.

Згідно стратегії подальшого розвитку холдингу «Група Кенти С.А» Україна є однією з пріоритетних напрямів експортного збуту продукції. У зв'язку з цим, розвиток компанії «Алюпол» активно підтримуватиметься інвестором за рахунок передачі новітніх технологій, знань і досвіду, навчання персоналу.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ми в соцмережах
Please reload

Архів
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square