Останні новини

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ПРОЄКТНИХ ІДЕЙ ДЛЯ РОЗРОБКИ ПЛАНУ ЗАХОДІВ З РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ У 2021-2023 РОКАХ

02/12/2019

1/3
Please reload

Популярне

Товариство з обмеженою відповідальністю «Алюпол»

21/12/2017

ТОВ «Алюпол» це приклад успішної реалізації іноземних інвестицій, а саме коштів від інвесторів з Польщі. Компанія зосереджена на виробництві алюмінієвих профілів та входить до складу холдингу «Група Кенти С.А» – лідера алюмінієвої промисловості в Польщі і Центральній Європі.

На заводі компанії «Алюпол» функціонує сучасне обладнання для виробництва алюмінієвих профілів методом екструзії, завдяки якому технічні можливості заводу не поступаються кращим підприємствам пресувальників в Західній Європі. Новітні технології, вживані у виробництві, дозволяють випускати широкий асортимент алюмінієвих профілів, які використовуються споживачами в різних сегментах українського ринку, – у будівельній галузі, що динамічно розвивається, в транспортній і машинобудівній, а також автомобільній промисловості.

Згідно стратегії подальшого розвитку холдингу «Група Кенти С.А» Україна є однією з пріоритетних напрямів експортного збуту продукції. У зв'язку з цим, розвиток компанії «Алюпол» активно підтримуватиметься інвестором за рахунок передачі новітніх технологій, знань і досвіду, навчання персоналу.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ми в соцмережах
Please reload

Архів
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square