Товариство з обмеженою відповідальністю «Алюпол»


ТОВ «Алюпол» це приклад успішної реалізації іноземних інвестицій, а саме коштів від інвесторів з Польщі. Компанія зосереджена на виробництві алюмінієвих профілів та входить до складу холдингу «Група Кенти С.А» – лідера алюмінієвої промисловості в Польщі і Центральній Європі.

На заводі компанії «Алюпол» функціонує сучасне обладнання для виробництва алюмінієвих профілів методом екструзії, завдяки якому технічні можливості заводу не поступаються кращим підприємствам пресувальників в Західній Європі. Новітні технології, вживані у виробництві, дозволяють випускати широкий асортимент алюмінієвих профілів, які використовуються споживачами в різних сегментах українського ринку, – у будівельній галузі, що динамічно розвивається, в транспортній і машинобудівній, а також автомобільній промисловості.

Згідно стратегії подальшого розвитку холдингу «Група Кенти С.А» Україна є однією з пріоритетних напрямів експортного збуту продукції. У зв'язку з цим, розвиток компанії «Алюпол» активно підтримуватиметься інвестором за рахунок передачі новітніх технологій, знань і досвіду, навчання персоналу.

Популярне
Останні новини
Архів
Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Ми реалізовуємо кращі ініціативи та інновації, залучаючи інвестиції, застосовуючи ефективні технології, разом з командою професіоналів, покращуємо якість життя людини

в Київській області! 

Контакти:

(044) 286-81-55


01196, м. Київ,

площа Лесі Українки, 1

dert@econkoda.gov.ua

Підписатись для отримання

Email повідомлень:

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2016 Офіційний веб-сайт

Департаменту економіки та цифровізації

Київської обласної державної адміністрації

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше