Ми реалізовуємо кращі ініціативи та інновації, залучаючи інвестиції, застосовуючи ефективні технології, разом з командою професіоналів, покращуємо якість життя людини

в Київській області! 

Контакти:

(044) 286-81-55


01196, м. Київ,

площа Лесі Українки, 1

ekon_koda@ukr.net

Підписатись для отримання

Email повідомлень:

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2016 Офіційний веб-сайт

Департаменту економічного розвитку і торгівлі

Київської обласної державної адміністрації

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

Останні новини

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ПРОЄКТНИХ ІДЕЙ ДЛЯ РОЗРОБКИ ПЛАНУ ЗАХОДІВ З РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ У 2021-2023 РОКАХ

02/12/2019

1/3
Please reload

Популярне

Робоча поїздка до Тетіївського району

22/12/2017

21 грудня 2017 року керівництво департаменту економічного розвитку і торгівлі Київської облдержадміністрації відвідало з робочою поїздкою Тетіївський район.

В рамках робочої поїздки відбулась зустріч з керівництвом Тетіївської міської ради на якій обговорювались проблемні питання надання адміністративних послуг на даному етапі, перспективи утворення нового сучасного центру надання адміністративних послуг та запровадження більшості видів послуг в електронному вигляді.

Була висловлена зацікавленість щодо участі у міжнародних донорських проектах по створенню та розвитку ЦНАПів для залучення фінансових ресурсів та передового досвіду з організації надання адміністративних послуг на місцях. 

Також відбулась зустріч з керівництвом Тетіївської районної державної адміністрації та відвідання центру надання адміністративних послуг  Тетіївської РДА.

Голова Тетіївської райдержадміністрації Наталія Троянська поділилась досягненнями у роботі центру  та планами його розвитку.

Керівник центру надання адміністративних послуг розповіла про найбільш затребувані послуги, що надаються через центр та найболючіші  проблеми щодо матеріально-технічного та кадрового забезпечення.

Крім цього, поспілкувались з відвідувачами центру надання адміністративних послуг.       Громадяни, які знаходились у центрі в цілому позитивно оцінили його роботу, зазначили про полегшення процесу отримання необхідних послуг та висловили побажання щодо збільшення видів послуг, які надаються через ЦНАП, зокрема з видачі паспортних документів.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ми в соцмережах
Please reload

Архів
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square