Робоча поїздка до Тетіївського району


21 грудня 2017 року керівництво департаменту економічного розвитку і торгівлі Київської облдержадміністрації відвідало з робочою поїздкою Тетіївський район.

В рамках робочої поїздки відбулась зустріч з керівництвом Тетіївської міської ради на якій обговорювались проблемні питання надання адміністративних послуг на даному етапі, перспективи утворення нового сучасного центру надання адміністративних послуг та запровадження більшості видів послуг в електронному вигляді.

Була висловлена зацікавленість щодо участі у міжнародних донорських проектах по створенню та розвитку ЦНАПів для залучення фінансових ресурсів та передового досвіду з організації надання адміністративних послуг на місцях.

Також відбулась зустріч з керівництвом Тетіївської районної державної адміністрації та відвідання центру надання адміністративних послуг Тетіївської РДА.

Голова Тетіївської райдержадміністрації Наталія Троянська поділилась досягненнями у роботі центру та планами його розвитку.

Керівник центру надання адміністративних послуг розповіла про найбільш затребувані послуги, що надаються через центр та найболючіші проблеми щодо матеріально-технічного та кадрового забезпечення.

Крім цього, поспілкувались з відвідувачами центру надання адміністративних послуг. Громадяни, які знаходились у центрі в цілому позитивно оцінили його роботу, зазначили про полегшення процесу отримання необхідних послуг та висловили побажання щодо збільшення видів послуг, які надаються через ЦНАП, зокрема з видачі паспортних документів.

Популярне
Останні новини
Архів