До уваги керівників громадських об’єднань, наукових організацій, вищих навчальних закладів, інвестор


Відповідно до Закону України "Про засади державної регіональної політики" та постанови Кабінету Міністрів України від 11.02.2016 № 258 "Про затвердження Типового положення про агенцію регіонального розвитку" у Київській області створюється Агéнція регіонáльного розвитку (далі – Агенція) – неприбуткова небюджетна установа. Вказані Агенції успішно функціонують в таких провідних країнах як Німеччина, Франція, Великобританія, Польща, Австралія, Канада. Діяльність Агенцій у Європі координує міжнародна громадська організація EURADA. Крім цього, аналогічні агéнції створені і успішно працюють у 13 областях України.


Головною метою створення Агенції є сприяння використанню внутрішнього потенціалу певної території і допомога місцевій владі у реалізації регіональної стратегії розвитку та здійсненні заходів, передбачених планом з її реалізації.


Агенція працює як офіс з надання консультаційної та практичної допомоги щодо підготовки та реалізації програм і проектів регіонального розвитку, насамперед спрямованих на:

  • розвиток людського капіталу та підвищення рівня життя населення регіону;

  • поліпшення інвестиційної привабливості регіону;

  • супровід підготовки та реалізації інвестиційних проектів;

  • підвищення конкурентоспроможності місцевих виробників;

  • формування позитивного іміджу регіону на всеукраїнському, європейському та світовому рівнях.


Контактна особа – заступник директора департаменту економічного розвитку і торгівлі Київської облдержадміністрації - Литвин Владислав Володимирович тел. (044) 286-83-52,

е-mail: ekon_koda@ukr.net

Популярне
Останні новини