Ми реалізовуємо кращі ініціативи та інновації, залучаючи інвестиції, застосовуючи ефективні технології, разом з командою професіоналів, покращуємо якість життя людини

в Київській області! 

Контакти:

(044) 286-81-55


01196, м. Київ,

площа Лесі Українки, 1

ekon_koda@ukr.net

Підписатись для отримання

Email повідомлень:

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2016 Офіційний веб-сайт

Департаменту економічного розвитку і торгівлі

Київської обласної державної адміністрації

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

Останні новини

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ПРОЄКТНИХ ІДЕЙ ДЛЯ РОЗРОБКИ ПЛАНУ ЗАХОДІВ З РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ У 2021-2023 РОКАХ

02/12/2019

1/3
Please reload

Популярне

ТОВ "Виробничо-торгівельна компанія "Білоцерківський комбайно-тракторний завод "

12/01/2018

ТОВ "Виробничо-торгівельна компанія "Білоцерківський комбайно-тракторний завод "- це перспективне, стабільно розвиваюче підприємство, яке є одним з лідерів на ринку сільськогосподарської техніки України. Лідерство підприємства обумовлене, перш за все, високою якістю продукції, що виробляється, професіоналізмом, грамотною ціновою політикою і комплексним підходом до потреб клієнтів. Підприємство поставляє на ринок сільськогосподарської техніки України тільки високоякісну продукцію і орієнтується, в основному, на інноваційні технології.

ТОВ "Виробничо-торгова компанія" Білоцерківський комбайно-тракторний завод" є структурним підприємством "Концерну "Тракторні заводи" (Machinery & Industrial Group NV) і офіційним дилером Агромашхолдинг. ТОВ "ВТК" БКТЗ" також є ексклюзивним представником марки Агромаш і Четра-Форест на території України.

ТОВ "Виробничо-торгова компанія" Білоцерківський комбайно-тракторний завод" займається виробництвом зернозбиральних комбайнів "Єнісей КЗС-950" на території України. В наявності також є широкий вибір запасних частин до комбайнів "Єнісей КЗС-950".

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ми в соцмережах
Please reload

Архів
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square