Please reload

Останні новини

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ПРОЄКТНИХ ІДЕЙ ДЛЯ РОЗРОБКИ ПЛАНУ ЗАХОДІВ З РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ У 2021-2023 РОКАХ

02/12/2019

1/3
Please reload

Популярне

ТОВ "Виробничо-торгівельна компанія "Білоцерківський комбайно-тракторний завод "

12/01/2018

ТОВ "Виробничо-торгівельна компанія "Білоцерківський комбайно-тракторний завод "- це перспективне, стабільно розвиваюче підприємство, яке є одним з лідерів на ринку сільськогосподарської техніки України. Лідерство підприємства обумовлене, перш за все, високою якістю продукції, що виробляється, професіоналізмом, грамотною ціновою політикою і комплексним підходом до потреб клієнтів. Підприємство поставляє на ринок сільськогосподарської техніки України тільки високоякісну продукцію і орієнтується, в основному, на інноваційні технології.

ТОВ "Виробничо-торгова компанія" Білоцерківський комбайно-тракторний завод" є структурним підприємством "Концерну "Тракторні заводи" (Machinery & Industrial Group NV) і офіційним дилером Агромашхолдинг. ТОВ "ВТК" БКТЗ" також є ексклюзивним представником марки Агромаш і Четра-Форест на території України.

ТОВ "Виробничо-торгова компанія" Білоцерківський комбайно-тракторний завод" займається виробництвом зернозбиральних комбайнів "Єнісей КЗС-950" на території України. В наявності також є широкий вибір запасних частин до комбайнів "Єнісей КЗС-950".

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ми в соцмережах
Please reload

Архів
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square