Старий Новий рік у Князівстві «Київська Русь»

Парк «Київська Русь» запрошує на Старий Новий рік продовжити святкування у Древньому Києві. 13 та 14 січня 2018 року до Древнього Києва завітають Старий 2017 рік та Новий 2018 рік. Адже їм вже саме час приступити до ритуалу передачі посоху влади. Саме цих вихідних можна встигнути завітати до Головної резиденції Діда Мороза, пригоститись цукеркою та написати йому листа. Адже вже з понеділка сивобородий дідусь-чарівник закриває Резиденцію та вирушає додому.

Здивує та занурить у святковий настрій справжній Різдвяний вертеп, який можна побачити лише у Древньому Києві. Під час вертепу, який відтворюватиметься за класичним сюжетом, гості побачать Діву Марію з немовлям, янгола, пастухів та волхвів, і звичайно - боротьбу добра зі злом. Після чого на всіх чекає майстер-клас з вивчення та співу Різдвяних колядок.

Також цих вихідних можна буде встигнути побачити останній показ авторської вистави-мюзикла «Казка про сірого Вовка та Івана Княжича». Лише у Князівстві «Київська Русь» можна не лише побачити виставу, а й стати її безпосереднім учасником. Унікальність постановки ще й полягає в тому, що проходитиме вона не лише сучасною мовою, а й давньоруською. Цікаво, а чи зрозуміла вона сучасним українцям? Перевірити це можна буде цих вихідних.

А на завершення гостей чекатиме «12 Місяців» – 12 коней унікальних порід, з якими можна буде сфотографуватись та взяти участь у обряді здійснення бажань.

А ще, буде можливість для дорослих та маленьких гостей розважатися у рухливих іграх та флеш-мобах. Можна буде покататись верхи на коні з Княжої конюшні, постріляти з лука, відкарбувати монету на щастя, посмакувати смачними стравами та напоями, придбати сувеніри та подарунки у магазині та на ярмарку майстрів та навіть залишитись на ночівлю в комфортабельних апартаментах будинку «4 кімнати».

При покупці квитка до Древнього Києва на кожного гостя чекатиме подарунковий сертифікат на безкоштовне відвідування спа-салону в Києві, кіно, шоу, спортзалу та розважальних центрів. Відпочивайте з задоволенням та залишайтеся «в плюсі» разом з Древнім Києвом.

Популярне
Останні новини
Архів