Cвято Водохреща у Древньому Києві!

На свято Водохреща у Князівстві "Київська Русь" чекають всіх, хто хоче доторкнутися до стародавніх слов'янських традицій святкування. Цього року святкування Водохреща буде проходити 3 дні - 19, 20 і 21 січня. Гостей чекає театралізоване дійство "На Йордані", що оповідає біблійну історію про житіє Іоанна Хрестителя. Доповнить програму традиційний різдвяний вертеп, все ще актуальний до завершення січневого циклу свят. А також театр Древнього Києва подарує гостям прецікаву казку, повчальну і звеселяючу водночас, в якій буде багато музики та спецефектів 19 січня - початок театралізованої програми близько о 17:00; 20 і 21 січня о 13:30.
І найголовніше святкове дійство: хресний хід до місцевого Лісового озера і купання у ньому всіх охочих. Традиційний водохресний ритуал буде не просто зануренням у воду, це буде реконструкція Водохресного обряду за всіма правилами, які існували колись у Древній Русі. 19 січня води озера освятить священик. А зігрітися після зимового купання можна буде у корчмі смачним трав'яним чаєм або глінтвейном.
Додадуть святкового колориту веселі хороводи, катання на конях і санях, давньослов'янські рухливі ігри. Після втіх веселих прокатайтеся верхи на коні з Княжої конюшні, завітайте до музеїв історичного костюма, середньовічного зодчества, старовинних музичних інструментів. Загляніть у сувенірну крамничку, що розташована у величних Михайлівських воротах та придбайте цікаві сувеніри собі на згадку чи друзям на подарунок. Почуття адреналіну гостям забезпечить захоплюючий канатний спуск «Політайло», на якому кожен зможе не тільки спуститися з висоти, але і пролетіти над озером. І звичайно, ви зможете поїсти смачних страв від княжих кухарів у корчмі "Веселий варяг" та в точках харчування просто неба.
Збирайте велику компанію, адже разом веселіше! Приїжджайте, фотографуйтесь та обов’язково поділіться своїми враженнями та фотографіями в соц. мережах.

До послуг гостей Князівства "Київська Русь" також:

  • Княжа конюшня, де можна покататися на коні;

  • Середньовічний тир, де можна постріляти з лука чи покидати в мішень ножі;

  • Монетний двір, де можна відкарбувати монету "на щастя";

  • Експозиція кораблебудування, де можна побачити єдину в світі реконструкцію лодії Київської Русі (яка до того ж брала участь у науковій експедиції);

  • Катівня, де можна пофотографуватись у борговій ямі чи біля кайданів;

  • Лісове озеро для відпочинку.

Популярне
Останні новини