Ми реалізовуємо кращі ініціативи та інновації, залучаючи інвестиції, застосовуючи ефективні технології, разом з командою професіоналів, покращуємо якість життя людини

в Київській області! 

Контакти:

(044) 286-81-55


01196, м. Київ,

площа Лесі Українки, 1

ekon_koda@ukr.net

Підписатись для отримання

Email повідомлень:

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2016 Офіційний веб-сайт

Департаменту економічного розвитку і торгівлі

Київської обласної державної адміністрації

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

Останні новини

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ПРОЄКТНИХ ІДЕЙ ДЛЯ РОЗРОБКИ ПЛАНУ ЗАХОДІВ З РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ У 2021-2023 РОКАХ

02/12/2019

1/3
Please reload

Популярне

ГІРСЬКОЛИЖНИЙ КОМПЛЕКС «ГВОЗДІВ»

26/01/2018

Під Києвом, у селі Гвоздів Васильківського району, відкрили новий гірськолижний комплекс із трьома трасами. Довжина перших двох становить 200 і 220 метрів відповідно, третьої — 50 метрів, вона розрахована на дітей.

У барвистому передмісті Києва, в кінці алеї вікових дерев, в самому центрі мальовничих ландшафтів розташувався курортний комплес «Гвоздів».

На курорті до Ваших послуг: готель-ресторан «Провінція», дитячий майданчик, тенісні корти, футбольні поля, гірничо-лижні траси, сауна і озеро.

Це місце є уособленням як спокою і релаксації, так і активного відпочинку: катання на санках і гірських лижах, прогулянки на велосипедах.

Цінителі великих просторів, природи, тиші або спортивних розваг залишаться зачарованими безтурботністю і спокоєм, які вони знайдуть в цьому провінційному куточку.

У готелі вісім номерів, кожен зі своїм неповторним стилем. Старовинні меблі, дзеркала гармонійно поєднуються з цегляними склепіннями і гранітними арками.

 

Детальніша інформація за посиланням: http://gvozdiv.com/

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ми в соцмережах
Please reload

Архів
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square