Ми реалізовуємо кращі ініціативи та інновації, залучаючи інвестиції, застосовуючи ефективні технології, разом з командою професіоналів, покращуємо якість життя людини

в Київській області! 

Контакти:

(044) 286-81-55


01196, м. Київ,

площа Лесі Українки, 1

ekon_koda@ukr.net

Підписатись для отримання

Email повідомлень:

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2016 Офіційний веб-сайт

Департаменту економічного розвитку і торгівлі

Київської обласної державної адміністрації

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

Останні новини

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ПРОЄКТНИХ ІДЕЙ ДЛЯ РОЗРОБКИ ПЛАНУ ЗАХОДІВ З РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ У 2021-2023 РОКАХ

02/12/2019

1/3
Please reload

Популярне

Дочірнє підприємство «Zeelandia»

26/01/2018

Дочірнє підприємство «Zeelandia» це приклад успішної реалізації іноземних інвестицій, а саме коштів з Нідерландів. «Zeelandia» входить до королівської групи Zeelandia (Нідерланди). Залучивши іноземні кошти в розмірі 5,6 млн грн. компанія була заснована в Україні в 2003 році. Сьогодні штат компанії складає 83 особи.

Основний напрямок діяльності: виробництво широкого спектру сировини та інгредієнтів для хлібопекарської та кондитерської промисловості.

Продукти компанії «Zeelandia» користуються попитом серед хлібопекарських та кондитерських промислових підприємств, підприємств середньої та малої потужності, закладів громадського харчування, мереж супермаркетів.

В експериментально-технологічній лабораторії ДП «Zeelandia» постійно проводяться демонстраційні випічки, тренінги, презентації нової продукції та рецептур для замовників компанії (пекарні та кондитерські цеха, супермаркети), а також розробляються нові продукти.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ми в соцмережах
Please reload

Архів
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square