Дочірнє підприємство «Zeelandia»


Дочірнє підприємство «Zeelandia» це приклад успішної реалізації іноземних інвестицій, а саме коштів з Нідерландів. «Zeelandia» входить до королівської групи Zeelandia (Нідерланди). Залучивши іноземні кошти в розмірі 5,6 млн грн. компанія була заснована в Україні в 2003 році. Сьогодні штат компанії складає 83 особи.

Основний напрямок діяльності: виробництво широкого спектру сировини та інгредієнтів для хлібопекарської та кондитерської промисловості.

Продукти компанії «Zeelandia» користуються попитом серед хлібопекарських та кондитерських промислових підприємств, підприємств середньої та малої потужності, закладів громадського харчування, мереж супермаркетів.

В експериментально-технологічній лабораторії ДП «Zeelandia» постійно проводяться демонстраційні випічки, тренінги, презентації нової продукції та рецептур для замовників компанії (пекарні та кондитерські цеха, супермаркети), а також розробляються нові продукти.

Популярне
Останні новини
Архів
Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Ми реалізовуємо кращі ініціативи та інновації, залучаючи інвестиції, застосовуючи ефективні технології, разом з командою професіоналів, покращуємо якість життя людини

в Київській області! 

Контакти:

(044) 286-81-55


01196, м. Київ,

площа Лесі Українки, 1

dert@econkoda.gov.ua

Підписатись для отримання

Email повідомлень:

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2016 Офіційний веб-сайт

Департаменту економіки та цифровізації

Київської обласної державної адміністрації

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше