«Гірськолижний курорт Вишгора»

Вишгора - популярний гірськолижний комплекс в передмісті Києва (18 км від Києва), біля Київського моря (Київське водосховище). Оснащений системою штучного засніження схилів (гармати).

Хоча і добиратися сюди довше, ніж на той же Протасів Яр, зате лижні спуски і траси тут кращі. Для професійних райдерів є сноупарк «Адмірал Більбоу» (єдиний в околицях Києва) з трамплінами, рейлами, кікером, бокси, з правильними конструкціями і Волл-Райд, де екстремальні лижники та сноубордисти весь сезон можуть відточувати свою джиббінг-майстерність і брати участь у джибб-контестах. Всього три траси:

лижна траса довжиною 220 м, траса для сноубордистів довжиною 350 м, траса для сноутюбінг.

Один стрічковий підйомник, черга до 10 хвилин. Працює з 10:00 до 22:00 (вихідний понеділок). Вартість від 5 грн. за 1 підйом, або ж від 70 грн. за день. Прокат спорядження від 50 грн. Є нічне катання з 23.00 і до 4 годин ранку. Вартість абонемента на всю ніч становить 100 гривень, кількість спусків необмежено. Індивідуальне заняття з інструктором від 130 грн.

Є кафе, медпункт, майстерня з обслуговування лиж і сноубордів. При бажанні можна поселитися в готелі або на околицях.

Розваги: сноутюбінг, сноупарк, катання на снігоходах, катання на квадроциклах, пейнтбол, змагання з джиббінгу (фестиваль).

Адреса: м. Вишгород, вул. Ватутіна, 102.

Тел.: +38(050)551-22-10, (067)468-06-15.

Як дістатися: маршруткою №41 від ст. метро Героїв Дніпра до Вишгорода, далі 15 хвилин пішки.

На машині: відкритий паркінг (10 грн./день). Заправки поруч при в'їзді.

Детальна інформація за посиланням: www.vishgora.com.ua


Популярне
Останні новини
Архів