Останні новини

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ПРОЄКТНИХ ІДЕЙ ДЛЯ РОЗРОБКИ ПЛАНУ ЗАХОДІВ З РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ У 2021-2023 РОКАХ

02/12/2019

1/3
Please reload

Популярне

ТОВ «Біогазенерго»

08/02/2018

ТОВ «Біогазенерго» – це приклад успішної реалізації іноземних інвестицій, а саме коштів від Європейського банку реконструкції та розвитку.  "Біогазенерго" належить кіпрській компанії Welenata Services.

Залучивши інвестиції Європейського банку реконструкції та розвитку у розмірі 15,5 млн євро і взявши кредит «Укрексімбанку» у розмірі 6 млн доларів, ця компанія разом з EIG Engineering побудувала ЕкоТЕС (екологічна теплова електростанція) потужністю 18 МВт у смт. Іванків Київської області. Працюючи на повну потужність, ЕкоТЕС може забезпечити теплом і світлом не тільки Іванківський район, в якому знаходиться близько 185 бюджетних установ та проживає 32 129 осіб, а ще декілька інших районів Київської області. Принцип роботи ЕкоТЕС зберігає баланс вуглекислого газу в природі на відміну від спалювання нафтового газу, мазуту, вугілля, природного газу. Робота станції дозволяє Україні зекономити близько 15 млн. куб. м. газу на рік.

Треба зазначити, що ЕкоТЕС допомагає розвиватися малому та середньому підприємництву в Іванківському районі. ЕкоТЕС співпрацює з місцевими фірмами-сателітами, що надають послуги технічного обслуговування техніки, забезпечення паливом, пошиття одягу, харчування.

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ми в соцмережах
Please reload

Архів
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square