Презентація дослідження «Чи сприяють програми транскордонного співробітництва ЄС реалізації стратегі

8 лютого 2018 року в приміщенні Київської обласної державної адміністрації відбулася презентація дослідження «Чи сприяють програми транскордонного співробітництва ЄС реалізації стратегії регіонального розвитку в Київській області?». Захід відбувся за участі представників департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації, зовнішніх експертів та представників громадських організацій.

Співорганізаторами заходу є Громадська організація “Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень”, Громадська організація “Центр транскордонного співробітництва” та Громадська організація “Експертна група “СОВА”.

Спікерами заходу були Лариса Пильгун – заступник голови Правління ГО «Експертна група СОВА» та регіональний експерт Юрій Вдовенко – керівник ГО "Центр транскордонного співробітництва", основний експерт.

Фокус уваги дослідження у Київській області був спрямований на пошук шляхів посилення Стратегії розвитку Київської області на період до 2020 року можливостями, які надають програми транскордонного та територіального співробітництва, що діють в регіоні.

Наразі Стратегія Київської області визначає суб’єктів реалізації та джерела фінансування, але серед них немає тих можливостей, які надає саме транскордонне співробітництво навіть за умови, що у 2018-2019 рр. на території Київської області будуть реалізовані проекти транскордонного співробітництва, що фінансуються з фондів ЄС.

Під час обговорення результатів дослідження виконуюча обов’язки директора департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Наталія Погребна розповіла про особливості транскордонного співробітництва у Київській області (основна частина прикордонної території є Чорнобильською зоною відчуження), реалізовані проекти та ефективне поєднання можливості Стратегії розвитку Київської області і програм транскордонного та територіального співробітництва, що діють в регіоні.

Представники департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації висловили подяку за напрацювання експертів. З огляду на те, що Стратегію розвитку Київської області на період до 2020 року передбачає відповідні зміни до самої Стратегії та плану реалізації, і саме зараз працює робоча група над їх оновленням, даний захід виявився дуже вчасним.

Популярне
Останні новини
Архів
Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Ми реалізовуємо кращі ініціативи та інновації, залучаючи інвестиції, застосовуючи ефективні технології, разом з командою професіоналів, покращуємо якість життя людини

в Київській області! 

Контакти:

(044) 286-81-55


01196, м. Київ,

площа Лесі Українки, 1

dert@econkoda.gov.ua

Підписатись для отримання

Email повідомлень:

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2016 Офіційний веб-сайт

Департаменту економіки та цифровізації

Київської обласної державної адміністрації

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше