КИЇВСЬКА ОДА ІНІЦІЮЄ НАДАННЯ ПУНКТУ ПРОПУСКУ «ВІЛЬЧА» СТАТУСУ МІЖНАРОДНОГО


Міждержавний пункт пропуску через кордон «Вільча» невдовзі може отримати статус міжнародного. Шляхи реалізації цього проекту обговорювалися на нараді в Київській обласній державній адміністрації за участю представників Міністерства закордонних справ, Державної прикордонної служби України, Державної фіскальної служби України, Державного агентства України з управління зоною відчуження та депутатів Київської обласної ради.


За словами першого заступника голови Київської облдержадміністрації Андрія Євгеновича Анісімова, пункт пропуску «Вільча», розташований у селі Вільча Київської області на найкоротшому автошляху між Мінськом та Києвом, логістично має значні переваги над іншими функціонуючими пунктами пропуску на даному напрямку.


«Сьогодні інфраструктура пункту пропуску складається з чотирьох застарілих вагончиків, встановлених у 1994 році вздовж автошляху Київ-Мозир-Мінськ з двома полосами руху, по одній у кожному напрямку, – говорить Анрій Євгенович Анісімов. – Тому зараз стоїть питання його модернізації та облаштування, збільшення смуг руху тощо. Організація придорожньої інфраструктури, в якій буде задіяний малий і середній бізнес, дозволить наповнювати бюджети Іванківського і Поліського району, створити нові робочі місця. Також новий міжнародний пункт перепуску сприятиме не лише розвитку Київської області, а й збільшенню експортного потенціалу всієї країни, адже він розташований у транспортному коридорі Одеса-Київ-Мінськ-Клайпеда, що пересікає весь Європейський континент і є найкоротшим шляхом від Одеського порту до порту Клайпеда».

Популярне
Останні новини