85 Міжнародний сільськогосподарський ярмарок в м.Новий Сад (Республіка Сербія)


15 – 21 травня 2018 року в м. Новий Сад (Республіка Сербія) відбудеться 85 Міжнародний сільськогосподарський ярмарок – найважливіша подія агробізнесу в Південно-Східній Європі.

Головні сегменти ярмарку: Виставка сільгосптехніки; Національна виставка тваринництва; Виставка органічних продуктів та продуктів з географічним зазначенням; Міжнародні ділові зустрічі; колективнi виставки країн-учасниць; оцінка якості продукції та послуг; бізнесові зібрання, презентації, майстерні, супровідні програми.

У 2017 році на захід завітало 140,000 відвідувачів та було представлено 1500 експонентів з 60 країн світу. Разом з тим, учасники мали чудові результати прямого продажу, укладено численні договори.

Одна з особливостей ярмарку – велика кількість офіційних візитів з усього світу, активна ділова та дипломатична діяльність з супроводом економічних делегацій та інформаційне висвітлення з боку більше тисячі акредитованих журналістів.

Окрім того, для представників з України, крім індивідуальної участі компаній пропонується колективна виставка, створення національного стенду або стенду українських областей за участi компаній, галузевого міністерства та державних інституцій, бізнес асоціацій. Це дасть можливість представити як аграрний компонент, так і туристичний, економічний потенціали, культурну спадщину та подібне.

Країнам з колективною виставкою надаються спеціальні пропозиції, зокрема статус «Країна-партнер», що має свої переваги.

За детальною інформацією щодо питань участі звертатися на електронну пошту ukrsrbchamber@gmail.com. Контактний телефон представника президента палати в Україні +380 97 3183479.


Додаток 1

Додаток 2


Додаток 3

Популярне
Останні новини
Архів