Останні новини

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ПРОЄКТНИХ ІДЕЙ ДЛЯ РОЗРОБКИ ПЛАНУ ЗАХОДІВ З РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ У 2021-2023 РОКАХ

02/12/2019

1/3
Please reload

Популярне

ТОВ «Зерновий Альянс»

05/03/2018

ТОВ «Зерновий Альянс» – це приклад успішної реалізації іноземних інвестицій, а саме коштів від інвесторів з Швеції. Інвестиції склали близько 33 млн. грн. В Україні компанія була заснована у 1998 році. На  сьогоднішній день Зерновий Альянс є прогресивним сільськогосподарським виробником в Україні. Компанія має 20-річний досвід успішного ведення сільського господарства, що допомагатиме досягати урожаїв значно вище середніх показників. В даний час у підприємства близько 53 000 га, з яких оброблюються 51 000 га. Штаб-квартира компанії знаходиться в Стокгольмі, але вся операційна діяльність зосереджується в Україні. Український головний офіс знаходиться в місті Березань, близько 80 км від Києва. Вся власність розподіляється в Швеції в холдинговій компанії Зерновий Альянс, яка в свою чергу є власником 100% акцій українських дочірніх компаній.

З метою підтримки довгострокової прибутковості компанія робить акцент на сталому розвитку сільського господарства. Виробництво продукції орієнтоване на довгострокову перспективу. Збалансоване поєднання вирощуваних культур з врахуванням сівозміни культур і відновлення ґрунту сприяє тим самим екологічній рівновазі. Основною складовою підходу компанії є інформаційні технології. Система планування ресурсів підприємства, розроблена власними силами, дозволяє планувати і контролювати всі сфери діяльності в одній інтегрованій системі. Їх підхід зарекомендував себе як високоефективний, який дає понад 30% прибутку на рік.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ми в соцмережах
Please reload

Архів
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square