Інформаційна сесія щодо участі у фазі впровадження Програми «U-LEAD з Європою» в частині створення

05 березня 2018 року Всеукраїнською Асоціацією центрів надання адміністративних послуг, за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, в рамках співпраці з «Програмою для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку (U-LEAD)», компонент 2, Початкова фаза, що виконується на замовлення Шведського агентства міжнародного розвитку (Sida), проведено одноденну інформаційну сесію щодо участі у Фазі впровадження.

У заході взяли участь представники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Департаменту економічного розвитку і торгівлі Київської облдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, у тому числі об’єднаних територіальних громад, керівники ЦНАП.

Метою інформаційної сесії було ознайомлення представників об’єднаних територіальних громад та інших органів місцевого самоврядування з Програмою «U-LEAD з Європою» в частині створення центрів надання адміністративних послуг, результатами Початкової фази, пропозиціями Фази впровадження, умовами участі у Програмі.

З вітальним словом виступили начальник відділу взаємодії з місцевими органами влади Департаменту з питань місцевого самоврядування та територіальної організації влади Мінрегіону України Л. Попова, начальник відділу адміністративних послуг Департаменту економічного розвитку і торгівлі Київської облдержадміністрації С. Кагаловська.

Із загальною інформацією про Програму «U-LEAD з Європою», результатами Початкової фази Програми за напрямком «Покращення якості адміністративних послуг», ризиками та викликами створення/модернізації ЦНАП, умовами та правилами участі у першому відборі учасників Програми присутніх ознайомив головний експерт Програми «U-LEAD з Європою» Віктор Тимощук.

Учасники сесії ставили запитання для отримання роз’яснень щодо порядку участі у відборі та отримували розгонуті та компетентні відповіді головного експерта Програми «U-LEAD з Європою».

Додаткова інформація: Розпочався перший раунд відбору учасників Фази Впровадження напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою». Учасники Програми отримують допомогу на створення або модернізацію центрів надання адміністративних послуг в громадах.

Інфографіка про перший раунд відбору доступна за посиланням: https://goo.gl/GDxQMt.

Детально ознайомитися з умовами участі та подати заявку можна на сайті: https://tsnap.ulead.org.ua/. Термін подачі заявок для участі в першому раунді – 31 березня 2018 року.

За детальною інформацією, будь ласка, звертайтеся: ulead.tsnap@sklinternational.se та за телефоном 044 581 38 46.

Популярне
Останні новини