Останні новини

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ПРОЄКТНИХ ІДЕЙ ДЛЯ РОЗРОБКИ ПЛАНУ ЗАХОДІВ З РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ У 2021-2023 РОКАХ

02/12/2019

1/3
Please reload

Популярне

ТОВ «HORSCH Україна»

16/03/2018

ТОВ «HORSCH Україна» – це приклад успішної реалізації іноземних інвестицій, а саме коштів, в розмірі 6,3 млн грн, від інвесторів з Німеччини. Компанія займається оптовою торгівлею сільськогосподарської техніки та подальшим її обслуговуванням. В асортименті компанії є техніка для посіву та культивації, дискові сівалки, культиватори, дискові борони, обприскувачі, бункер-накопичувачі, запчастини до сільськогосподарської техніки. Підприємство "HORSCH Україна" було засновано в 2009 році в с. Полковниче Ставищевського району Київської області. Цей населений пункт розташований в 120 км на південь від Києва на трасі Київ - Одеса. Зручне розташування компанії, в районі з високою кількістю сільськогосподарських підприємств, сприяє ідеальному обслуговуванню клієнтів. Продаж машин здійснюється через широку дилерську мережу. Завдяки постійним навчанням з продажу та сервісного обслуговування, "HORSCH Україна" має можливість запропонувати клієнтам індивідуальні рішення, враховуючи їх регіональні особливості.

У 2011 році був обладнаний центральний склад запчастин, з якого здійснюється їх розсилка по всій території України. Завдяки якісному сервісному обслуговуванню, гарантується висока продуктивність і максимально ефективне використання техніки.

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ми в соцмережах
Please reload

Архів
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square