ТОВ «HORSCH Україна»


ТОВ «HORSCH Україна» – це приклад успішної реалізації іноземних інвестицій, а саме коштів, в розмірі 6,3 млн грн, від інвесторів з Німеччини. Компанія займається оптовою торгівлею сільськогосподарської техніки та подальшим її обслуговуванням. В асортименті компанії є техніка для посіву та культивації, дискові сівалки, культиватори, дискові борони, обприскувачі, бункер-накопичувачі, запчастини до сільськогосподарської техніки. Підприємство "HORSCH Україна" було засновано в 2009 році в с. Полковниче Ставищевського району Київської області. Цей населений пункт розташований в 120 км на південь від Києва на трасі Київ - Одеса. Зручне розташування компанії, в районі з високою кількістю сільськогосподарських підприємств, сприяє ідеальному обслуговуванню клієнтів. Продаж машин здійснюється через широку дилерську мережу. Завдяки постійним навчанням з продажу та сервісного обслуговування, "HORSCH Україна" має можливість запропонувати клієнтам індивідуальні рішення, враховуючи їх регіональні особливості.

У 2011 році був обладнаний центральний склад запчастин, з якого здійснюється їх розсилка по всій території України. Завдяки якісному сервісному обслуговуванню, гарантується висока продуктивність і максимально ефективне використання техніки.


Популярне
Останні новини
Архів
Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Ми реалізовуємо кращі ініціативи та інновації, залучаючи інвестиції, застосовуючи ефективні технології, разом з командою професіоналів, покращуємо якість життя людини

в Київській області! 

Контакти:

(044) 286-81-55


01196, м. Київ,

площа Лесі Українки, 1

dert@econkoda.gov.ua

Підписатись для отримання

Email повідомлень:

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2016 Офіційний веб-сайт

Департаменту економіки та цифровізації

Київської обласної державної адміністрації

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше