25-27 квітня 2018 року відбудеться III міжнародна конференція «Проблеми зняття з експлуатації об’єкт


25-27 квітня 2018 році у місті Славутич Київської області відбудеться III міжнародна конференція «Проблеми зняття з експлуатації об’єктів ядерної енергетики та відновлення навколишнього середовища» INUDECO 2018.

Конференція проводиться з метою розгляду проблем та перспектив, підвищення рівня ефективності науково-практичних досліджень, налагодження співпраці та обміну досвідом щодо зняття з експлуатації об’єктів ядерної енергетики та поводження з радіоактивно відходами та відпрацьованим ядерним паливом. В контексті техногенних катастроф у Чорнобилі (1986 р., Україна) та Фукусімі (2011 р., Японія) викликами сьогодення є реінтеграція територій та соціальна адаптація постраждалих осіб, відновлення навколишнього середовища.

Представникам державного та приватного секторів, неурядовим та науковим організаціями буде надано можливість взяти участь у відкритих дискусіях щодо використання критеріїв сталого і стійкого до зміни клімату розвитку, встановлення пріоритетів, визначення енергетичної політики, місця та ролі ядерної енергетики у нових реаліях.

У 2018 році конференція розвиває наступні ключові питання:

 • Досвід ліквідації наслідків аварії на Чорнобильський АЕС, реалізація проекту перетворення об’єкта «Укриття» на екологічно-безпечну систему.

 • Зняття з експлуатації атомних електростанцій, поводження з радіоактивними відходами та відпрацьованим ядерним паливом.

 • Інституційний розвиток місцевого самоврядування, реабілітація, реінтеграція території та соціальна адаптація населення у зв’язку з припиненням експлуатації містоутворюючих підприємств.

 • Інформаційні технології підтримки зняття з експлуатації АЕС та ліквідації аварій на об’єктах критичної інфраструктури.

 • Технології розумного міста у XXI столітті.

 • Екологічні проблеми сталого розвитку та збереження навколишнього середовища.

На полях конференції пройдуть наступні заходи:

* 12-й Славутицький екофорум.

* 2-й хакатон «Славутич - місто нових ідей».


Офіційні мови конференції українська, англійська, російська. Детальну інформації Ви знайдете на офіційному сайті конференції http://inudeco.pro.

Реєстрація на конференцію відкрита до 18-0010 квітня 2018 року на сайті конференції або на електронну адресу оргкомітету inudeco2018@gmail.com

Контактні телефони робочої групи конференції: директор КП «Агенство регіонального розвитку» Славутицької міської ради Арина Старовойтова”: 050 900-94-74, 098 428-30-07, (04579) 2-10-90, (04579) 2-22-50, starovojtova888@gmail.com.

Популярне
Останні новини
Архів
Ми в соцмережах
 • Facebook Basic Square
 • Twitter Basic Square
 • Google+ Basic Square

Ми реалізовуємо кращі ініціативи та інновації, залучаючи інвестиції, застосовуючи ефективні технології, разом з командою професіоналів, покращуємо якість життя людини

в Київській області! 

Контакти:

(044) 286-81-55


01196, м. Київ,

площа Лесі Українки, 1

dert@econkoda.gov.ua

Підписатись для отримання

Email повідомлень:

 • Grey Facebook Icon
 • Grey Google+ Icon
 • Grey Instagram Icon

© 2016 Офіційний веб-сайт

Департаменту економіки та цифровізації

Київської обласної державної адміністрації

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше