Останні новини

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ПРОЄКТНИХ ІДЕЙ ДЛЯ РОЗРОБКИ ПЛАНУ ЗАХОДІВ З РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ У 2021-2023 РОКАХ

02/12/2019

1/3
Please reload

Популярне

Покращення якості надання адміністративних послуг – один з пріоритетів реформ

30/03/2018


Підвищення якості та доступності адміністративних послуг, у тому числі через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП) Урядом України визначено, як один з пріоритетів розвитку державного управління.

 

Задля забезпечення покращення обслуговування громадян планується, зокрема, розширення мережі центрів надання адміністративних послуг. 


​Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України поінформувало Київську облдержадміністрацію щодо можливих джерел фінансування заходів з розбудови ЦНАП, а саме:


- допомога з державного бюджету у вигляді субвенції на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад;


- кошти Державного фонду регіонального розвитку;


- міжнародна технічна допомога.


Зокрема, Програмою «U-LEAD з Європою» оголошений конкурс з проведення першого раунду відбору Фази впровадження Програми в частині створення центрів надання адміністративних послуг. 

 

Рекомендації до приміщень центрів надання адміністративних послуг, висвітлені у збірнику «Рекомендації «Сучасний центр адмінпослуг», який розроблено Мінрегіоном і розміщено на офіційному веб-сайті за посиланням:


http://dfrr.minregion.gov.ua/News

​ 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ми в соцмережах
Please reload

Архів
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square