X МІЖНАРОДНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ВИСТАВКА КИЇВСЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ ЯРМАРОК - 2018

Департамент економічного розвитку і торгівлі Київської облдержадміністрації інформує, що з 3 по 5 квітня 2018 року на території Міжнародного виставкового центру, за адресою: м. Київ, Броварський проспект, 15 (ст.. метро «Лівобережна», павільйон 3, вхід 3-С) відбудеться комплексний виставковий захід, який поєднує виставки:

Х Міжнародну спеціалізовану виставку «Київський технічній ярмарок» (машинобудування, металургія, литво, металообробка, інструмент, технології обробки поверхні, засоби промислової автоматизації та інше);

Х Міжнародну спеціалізовану виставку «PlastExpoUA» (технології і обладнання для виробництва і переробки пластмас і каучуку);

ІІ Міжнародну спеціалізовану виставку «Addit Expo 3D» (технології, обладнання і матеріали для адитивного виробництва і 3D друку).

Захід є важливою подією, з якої починається виставковий сезон власних промислових виставок Міжнародного виставкового центру. Цього року виставкову експозицію доповнено новими розділами: «KyivMold» (форми, прес-форми, штампи) та «Поліуретани» (обладнання для виробництва і переробки поліуретанів, сировина, вироби з поліуретанів).

Головна мета виставкових проектів – демонстрація найкращих досягнень науки, техніки і технологій, необхідних для інноваційного розвитку економіки України.

Доповненням виставкової експозиції стане актуальна для представлених галузей ділова програма (конференції, семінари, презентації), яка спрямована на підвищення конкурентоспроможності продукції та задоволення потреб споживачів.

Запрошуємо Вас відвідати виставкита ознайомитись з експозиціями і взяти участь у насиченій діловій програмі.

З інформацією щодо складу учасників та заходів ділової програми можна ознайомитися на офіційному вед-сайті: http://www.iec-expo.com.ua. Вхід на виставки безкоштовний.

Додаткову інформацію можна отримати за наступними контактами: тел./факс: (044) 201-11-65, 201-11-56, e-mail: plast@iec-expo.com.ua.

Популярне
Останні новини