X МІЖНАРОДНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ВИСТАВКА КИЇВСЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ ЯРМАРОК - 2018

3 квітня 2018року на території Міжнародного виставкового центру стартували спеціалізовані виставки X КИЇВСЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ ЯРМАРОК, X PLAST EXPO UA, IІADDIT EXPO 3D. Тематика виставок об’єднала технології й обладнання для переробки пластмас, технології, обладнання і матеріали для адитивного виробництва і 3D друку, а також машинобудування, металообробку, інструмент та обробку поверхні.

Дана виставка зібрала велику кількість учасників як вітчизняних, так із інших країн світу, зокрема, з Австрії, Білорусі, Італії, Китаю, Німеччини, Польщі, Туреччини.

Також своїми здобутками поділилися підприємства Київщини. Зокрема, ТОВ «Євроджет» (м. Бровари) продемонстрували роботу представленого маркувального обладнання, ТОВ «УКРМІНГЛАСС» (м. Бровари), що є представником торгівельних інтересів заводу «Interminglass»(POTTERS) Польща, в Україні, представили скляні мікрокульки для матування та чистки поверхонь, ТОВ «Фроніус Україна» (Броварський район) познайомили відвідувачів із зварювальними системами.

Спеціалізована виставка дозволила підприємствам, з одного боку, ознайомитися зі світовими новинками у своїй галузі, з іншого – надала можливість продемонструвати свої власні розробки, вивірити економічну доцільність та конкурентоспроможність своєї продукції.

Популярне
Останні новини
Архів