Виїзний семінар «Чорнобиль та Світова спадщина ЮНЕСКО: реалії та перспективи»

Представник департаменту економічного розвитку і торгівлі Київської облдержадміністрації на запрошення громадської організації «Асоціація чорнобильського туризму» взяла участь у виїзному семінарі «Чорнобиль та Світова спадщина ЮНЕСКО: реалії та перспективи» 17 квітня 2018 року з виїздом у Чорнобильську зону відчуження.

До участі запрошені представники Міністерства закордонних справ, Міністерства культури, Міністерства екології та природніх ресурсів, Департаменту туризму та курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Державного агентства з управління зоною відчуження та його ДП «ЦОТIЗ», влади та громад Іванківського та Поліського районів, Національного комітету ІКОМОС, Національної туристичної організації України, фахівці та експерти з питань культурної спадщини, збереження будівель та конструкцій, історичного туризму, меморіалізації, та представники ЗМІ.

Його мета – дослідити об’єкти та локації, що є потенційними кандидатами на внесення до Списку об’єктів Світової спадщини ЮНЕСКО за культурними та природними критеріями.

Пропозиція Асоціації чорнобильського туризму про внесення у Попередній список Світової спадщини ЮНЕСКО об’єкту «Чорнобиль – постіндустріальний ландшафт» була підтримана Українським національним комітетом ІКОМОС.

Набуття цими об’єктами статусу світової спадщини ЮНЕСКО має важливе значення для збереження унікальних пам’яток техногенного характеру, розвитку українського туризму та формування туристичного обличчя країни за кордоном.

Популярне
Останні новини
Архів
Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Ми реалізовуємо кращі ініціативи та інновації, залучаючи інвестиції, застосовуючи ефективні технології, разом з командою професіоналів, покращуємо якість життя людини

в Київській області! 

Контакти:

(044) 286-81-55


01196, м. Київ,

площа Лесі Українки, 1

dert@econkoda.gov.ua

Підписатись для отримання

Email повідомлень:

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2016 Офіційний веб-сайт

Департаменту економіки та цифровізації

Київської обласної державної адміністрації

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше