Розпочато громадське обговорення проекту Плану заходів з реалізації у 2018-2020 роках Стратегії ро


Розпочато громадське обговорення проекту Плану заходів з реалізації у 2018-2020 роках Стратегії розвитку Київської області на період до 2020 року (далі – План заходів).

Проект Плану заходів розроблено Київською обласною державною адміністрацією відповідно до Законів України „Про засади державної регіональної політики”, „Про місцеві державні адміністрації”, постанов Кабінету Міністрів України від 06 серпня 2014 року №385 „Про затвердження Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року”, від 11 листопада 2015 року №932 „Про затвердження Порядку розроблення рігіональних стратегій розвитку і планів заходів з їх реалізації, а також проведення моніторингу та оцінки результативності реалізації зазначених регіональних стратегій і планів заходів”, рішення Київської обласної ради від 04 грудня 2014 року № 856-44-VІ „Про затвердження Стратегії розвитку Київської області на період до 2020 року”:

План заходів націлений на використання основних економічних можливостей, наявних у області, але також враховує оптимальні способи дотримання принципів сталого розвитку – соціальну інтеграцію, доступність і захист довкілля з урахуванням збереження природних, культурних і історичних ресурсів та надбань.

План заходів складається з трьох тематичних Програм, які повністю співпадають зі стратегічними цілями Стратегії та в свою чергу включають ідеї проектів, які були оцінені і зібрані з урахуванням їх взаємного посилення і доповнення. План узгоджено з наявними і передбачуваними джерелами фінансування і можливостями для реалізації проектів, а самі проекти були перевірені на предмет відповідності Державній стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року.

Реалізація Плану заходів Стратегії сприятиме створенню конкретних переваг економіки Київщини, зміцненню позицій суб’єктів господарювання області на відповідних ринках товарів і послуг, підвищенню якості життя людини, подоланню нерівномірності економічного розвитку районів і міст області та покращення соціально-економічного добробуту населення.

Зауваження та пропозиції приймаються електронною та звичайною поштою до 20.11.2017 її на адресу:

Київська обласна державна адміністрація, Департамент економічного розвитку і торгівлі (01196, м. Київ, пл. Л.Українки, 1, тел. 286-81-25, e-mail: ekon_koda@ukr.net).


Популярне
Останні новини
Архів