Стипендія на отримання ступенів магістра (Master) та докторанта (PhD) в КНР


За інформацією Посольства Китайської Народної Республіки в Україні, Міністерство комерції КНР запрошує представників України взяти участь у навчальних програмах для отримання ступенів магістра (Master) та докторанта (PhD). Перелік вузів та спеціальностей додається.


Кожен кандидат може обрати одну і ту ж спеціальність в 3 університетах з 26, що пропонуються.


Обов’язковими вимогами для відбору учасників навчальних програм є:

  1. мати диплом бакалавра для подачі на магістерську програму (Master) і диплом магістра для подачі на докторантську програму (PhD);

  2. бути віком до 45 років на момент подачі заявки;

  3. мати відповідний рівень володіння китайською мовою (HSK-4, вище 180 балів) або англійською мовою (IELTS – рівень – 6.0 і вище) відповідно до вимог програм;

  4. мати здоровий організм, відсутні інфекційні захворювання.

Для участі у конкурсі необхідно:

  1. зареєструватись он-лайн на сайтах: www.csc.edu.cn/studyinchina або www.campuschina.org.

  2. подати відповідний пакет документів до департаменту координації міжнародних програм Мінекономрозвитку.

Оригінал пакету документів у паперовому вигляді просимо подати до Канцелярії Радника з торговельно-економічних питань при Посольстві КНР в Україні за адресою: Землянський провулок, 11, м. Київ, 01901, а копію пакету документів надіслати до департаменту державних інвестиційних проектів та підтримки розвитку Мінекономрозвитку не пізніше 11.05.2018.


Особливу увагу звертаємо на той факт, що оскільки така стипендія пропонується китайською стороною для представників усіх країн світу, у разі зацікавленості, просимо здійснити якнайшвидше реєстрацію на вибраний курс он-лайн та надати в паперовому вигляді усі необхідні документи.


Звертаємо увагу, що кандидатури обираються китайською стороною (Рада Китаю з надання стипендій (CSC) проводить відбір кожного кандидата в одному університеті відповідно до квот та вимог університету).


Результати відбору будуть повідомлені кандидату Канцелярією Радника з торгово-економічних питань при Посольстві КНР в Україні в термін до кінця серпня 2018 року.Канцелярія Радника з торгово-економічних питань надішле відібраному кандидату пакет документів про прийом до відповідного вузу. Після чого він/вона має зареєструватись в приймаючому університеті (зазвичай до вересня 2018 року).

Популярне
Останні новини