Конкурс щодо реалізації туристично-рекреаційного та готельно-ресторанного комплексу


Департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації повідомляє, що до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України звернулось Посольство Республіки Хорватія в Україні з питанням реалізації інвестиційного проекту на території Республіки Хорватії.

Хорватська сторона інформує про оголошення в Республіці Хорватія конкурсу щодо реалізації туристично-рекреаційного та готельно-ресторанного комплексу з полем для гольфа “Проект Пруклян” та звертається до української сторони з пропозицією щодо участі українських інвесторів у згаданому проекті. Слід зазначити, що земельні ділянки, які використовуватимуться при реалізації зазначеного проекту, є власністю Республіки Хорватія.

Детальну інформацію про оголошення конкурсу та умови англійською мовою можна знайти на сайті Міністерства державного майна Республіки Хорватія: https://imovina.gov.hr/vijesti/invitation-for-expressions-of-interest-by-submission-of-a-letter-of-intent-along-with-a-conceptual-designfor-carrying-out-the-prukljan-project-located-in-the-town-of-skradin-area/1935.

У разі зацікавленості, звертатися до Посольства Республіка Хорватії в Україні, контактна особа: Тетяна Шабаліна (тел. 044-486-21-22, e-mail: vhhukr@mvep.hr).

Популярне
Останні новини
Архів