Конкурс щодо реалізації туристично-рекреаційного та готельно-ресторанного комплексу


Департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації повідомляє, що до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України звернулось Посольство Республіки Хорватія в Україні з питанням реалізації інвестиційного проекту на території Республіки Хорватії.

Хорватська сторона інформує про оголошення в Республіці Хорватія конкурсу щодо реалізації туристично-рекреаційного та готельно-ресторанного комплексу з полем для гольфа “Проект Пруклян” та звертається до української сторони з пропозицією щодо участі українських інвесторів у згаданому проекті. Слід зазначити, що земельні ділянки, які використовуватимуться при реалізації зазначеного проекту, є власністю Республіки Хорватія.

Детальну інформацію про оголошення конкурсу та умови англійською мовою можна знайти на сайті Міністерства державного майна Республіки Хорватія: https://imovina.gov.hr/vijesti/invitation-for-expressions-of-interest-by-submission-of-a-letter-of-intent-along-with-a-conceptual-designfor-carrying-out-the-prukljan-project-located-in-the-town-of-skradin-area/1935.

У разі зацікавленості, звертатися до Посольства Республіка Хорватії в Україні, контактна особа: Тетяна Шабаліна (тел. 044-486-21-22, e-mail: vhhukr@mvep.hr).

Популярне
Останні новини
Архів
Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Ми реалізовуємо кращі ініціативи та інновації, залучаючи інвестиції, застосовуючи ефективні технології, разом з командою професіоналів, покращуємо якість життя людини

в Київській області! 

Контакти:

(044) 286-81-55


01196, м. Київ,

площа Лесі Українки, 1

dert@econkoda.gov.ua

Підписатись для отримання

Email повідомлень:

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2016 Офіційний веб-сайт

Департаменту економіки та цифровізації

Київської обласної державної адміністрації

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше