Експертна нарада з питань дослідження задоволеності громадян обслуговуванням У ЦНАПах

На виконання плану заходів з реформування державного управління, за дорученням Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, проектом EDGE та Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) проведено дослідження задоволеності громадян якістю обслуговування.

Пілотний етап відбувся у ЦНАПах м. Києва та Київської області.

З метою обговорення результатів дослідження 14 травня 2018 року в приміщенні Офісу реформи адміністративних послуг проведено експертну нараду.

У заході взяли участь представники Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, інших центральних органів виконавчої влади, Київської міської державної адміністрації Департаменту економічного розвитку і торгівлі Київської облдержадміністрації, центрів надання адміністративних послуг Києва та Київської області, проектів міжнародної технічної допомоги, Асоціації центрів надання адміністративних послуг.

З вступним словом до присутніх звернувся експерт Офісу реформи адміністративних послуг О. Андрєєв.

Після представлення фахівцями КМІС результатів дослідження відбулась дискусія щодо заходів, які необхідно здійснювати для покращення якості обслуговування в ЦНАП та визначення підходів для розробки загальної методології оцінки задоволеності відвідувачів центрів надання адміністративних послуг.

Результати опитування задоволеності відвідувачів ЦНАП

Популярне
Останні новини
Архів