Please reload

Останні новини

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ПРОЄКТНИХ ІДЕЙ ДЛЯ РОЗРОБКИ ПЛАНУ ЗАХОДІВ З РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ У 2021-2023 РОКАХ

02/12/2019

1/3
Please reload

Популярне

Навчальний онлайн курс

22/05/2018

Департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації повідомляє, що Громадська організація «ГОУЛОКАЛ» (Україна) та неприбуткова організація «Словацький центр комунікації та розвитку» (Словаччина) впроваджують проект «Зелені публічні закупівлі: передача досвіду зі Словаччини в Україну» у Київській області, який фінансується державною організацією розвитку «SlovakAid» (Словаччина).

Мета проекту – просувати концепцію зелених публічних закупівель (далі-ЗПЗ) у Київській області та сприяння успішному плануванню й здійсненню ЗПЗ державними органами влади. В рамках реалізації проекту складено рекомендації щодо впровадження ЗПЗ в Україні на підставі діючого законодавства України та базуючись на словацькому досвіді, а також розроблено навчальний онлайн курс, розрахований на службовців, безпосередньо задіяних в процесі здійснення публічних закупівель. Проходження курсу є безкоштовним і розраховане, приблизно, на 3 тижні. По закінченні курсу всі учасники отримають сертифікат.

Для реєстрації звертатися за наступними контактами: +38(098)0896564;

a.klimina@golocal-ukraine.com.

Контактна особа – Анастасія Кліміна.

Реєстрація триватиме до 25 травня 2018 року включно.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ми в соцмережах
Please reload

Архів
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square