Торгова місія до Держави Ізраїль


Департамент економічного розвитку і торгівлі Київської облдержадміністрації інформує, що Міністерством економічного розвитку і торгівлі України спільно з Офісом з просування експорту при Мінекономрозвитку заплановано на період з 22 по 24 липня 2018 року проведення торгової місії до держави Ізраїль, яка має на меті відкриття нових можливостей для українських компаній в IT та меблевому секторах на ринку цієї країни.

Торгова місія дозволить компаніям-учасницям краще зрозуміти й вивчити ринок та встановити безпосередні ділові контакти з потенційними ізраїльськими партнерами.

Програма торгової місії, окрім ділових зустрічей з представниками ізраїльських бізнес-кіл у форматі В2В, передбачає зустрічі з представниками Посольства України в Ізраїлі, українською бізнес-діаспорою, організацією Israeli Ukrainian Alliance, Федерацією торгово-промислових палат Ізраїлю, а також обмін досвідом з найбільш успішними ізраїльськими компаніями в ІТ та меблевій галузях.

Реєстрація компаній на торгову місію до Ізраїлю відкрита до 6 червня 2018 року.

Відбір компаній для участі в місії проходитиме з 6 до 20 червня.

Контактна особа: Ірина Онікієнко, старший експерт Офісу з просування експорту: ionikienko@epo.org.ua

Критерії відбору учасників:

- Компанія є зареєстрованим суб’єктом (приватний підприємець або юридична особа).

- Компанія є малим або середнім бізнесом – максимум 250 працівників.

- Власність підприємства: принаймні 51% українських акцій.

- Наявність веб-сайту та маркетингових матеріалів англійською мовою.

- Компанія-учасник гарантує повну готовність покрити логістичні витрати свого представника в торговій місії (авіаквитки, проживання, харчування).

- Учасник торгової місії повинен вільно володіти англійською мовою.

- Хороша репутація.

Департамент економічного розвитку і торгівлі запрошує зацікавлені українські малі та середні підприємства приєднатися до бізнес-делегації та відкрити для себе нові ринки збуту.

Популярне
Останні новини
Архів