У Києві відбулась конференція «Інновації громад»


3-6 червня 2018 року у рамках Проекту "Реформа управління на сході України ІІ", що виконується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH відбулась конференція на тему: “Інновації громад: адміністративні послуги, міжмуніципальне співробітництво, сталий розвиток”.

У роботі конференції брали участь представники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства соціальної політики України, місцевих органів виконавчої влади, проектів міжнародної технічної допомоги, об’єднаних територіальних громад, керівники центрів надання адміністративних послуг, а також фахівці відділу адміністративних послуг Департаменту економічного розвитку і торгівлі Київської облдержадміністрації.

Захід проходив у форматі – відкритий простір (Open Space), де учасники пропонували власні актуальні теми для обговорення та формували порядок денний.

Під час конференції обговорювались нагальні питання реформування сектору надання адміністративних послуг, кібербезпеки, кадрового потенціалу громад, децентралізації повноважень, міжмуніципального співробітництва та сталого розвитку громад. Упродовж заходу представники об'єднаних територіальних громад мали змогу поділитися своїми історіями успіху, власним досвідом та представити кращі практики.

Крім того, під час заходу учасники мали змогу відвідати декілька інтерактивних локацій. У останній день конференції відбулась екскурсія до інноваційного простору у Києві UNIT.City.

Це перший інноваційний парк в Україні, місце, де створюється екосистема та інфраструктура для розвитку бізнесу в сфері високих технологій. Учасники відвідали UNIT Factory - єдиний в Україні навчальний заклад, що працює за стандартами інноваційної французької Школи 42, де навчають програмувати, працювати в команді та знаходити неординарні рішення та ознайомилися з лабораторією швидкого прототипування, шкалою програмування та секторальним акселератором стартапів.

Детальніше про інноваційний простір UNIT.City можна ознайомитись за посиланням: https://unit.ua/uk

Популярне
Останні новини
Архів