CHINA INTERNATIONAL IMPORT EXPO 2018


5–10 листопада 2018 року в Шанхаї відбудеться наймасштабніша виставка імпортних товарів і послуг – China International Import Expo.


Захід, задуманий генеральним секретарем ЦК КПК, головою КНР паном Сі Цзіньпін, приймають Міністерство комерції КНР та уряд м. Шанхай, за підтримки Світової організації торгівлі й Організації промислового розвитку при ООН.


Мета виставки – презентація іноземних товарів і послуг для ринку Китаю, зміцнення співпраці іноземного і китайського бізнесу, збільшення імпорту в країну до 10 трлн доларів США. Виставка буде розміщена в 6 галузевих товарних павільйонах і павільйоні послуг на площі майже 250 тис. кв. м.


Будуть представлені товари та послуги АПК і продовольства, автомобілебудування та легкої промисловості, медичні та споживчі товари, побутова електроніка та комп’ютерні технології, технологічне обладнання для промисловості, послуги в сфері туризму, освіти та культури, дизайну, фінансів та ІТ й інше.


Особливу увагу керівництво Китаю приділяє наповненню галузевих експозицій і забезпеченню ефективного діалогу між іноземними компаніями та китайським бізнесом. Майже всі міністерства та відомства, галузеві асоціації й організації в Китаї та дипломатичні установи за кордоном працюють над формуванням експозицій і залученням цільової аудиторії відвідувачів. За оцінками організаторів, свої товари та послуги презентують компанії з понад 100 країн світу, відвідають виставку більш ніж 150 тисяч профільних імпортерів і споживачів із Китаю й інших країн.


ТПП України, як ексклюзивний партнер China International Import Expo в Україні, формує експозиції українських компаній. Організатором для вітчизняних компаній виділено 540 кв. м виставкових площ і до 31 березня 2018 року буде надано пільгові ціни на участь. Зважаючи на існуючий попит з боку українського бізнесу, виставкові площі надаватимуться за принципом першого замовлення та сплати.


Запрошуємо вас стати учасником виставки державного рівняChina International Import Expo. На нашу думку, участь у виставці дозволить компанії ефективно презентувати свою продукцію, провести переговори з потенційними партнерами та вийти на значно вищий рівень співпраці з Китаєм.


З питань участі звертайтесь до ТПП України:


Романенко Євген, +380 (44) 461-98-17, rea-zed@ucci.org.ua


Голято Андрій, +380 (67) 662-96-56, avg-zed@ucci.org.ua;


Малаховська Станіслава, +380 (44) 279-17-50, (067) 232-92-20, ems58@ukr.net


Популярне
Останні новини
Архів