Зустріч з представником Товариства з управління та реалізації землі ТОВ «BVVG” Крістофом Конрад Ґіль


Виконуючий обов’язки директора департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Владислав Литвин 21 червня 2018 року провів зустріч з представником Товариства з управління та реалізації землі ТОВ «BVVG” Крістофом Конрад Ґільґеном.

ТОВ BVVG з управління та реалізації земель працює у галузі надання консультативних послуг у зарубіжних країнах, починаючи з 2002 року.

З самого початку Україна була одним з найважливіших партнерів у двосторонній співпраці.

Починаючи з 2007 року, проектна робота здійснюється за дорученням Федерального міністерства продовольства та сільського господарства під егідою «Німецько-українського агрополітичного діалогу».

Орієнтуючись на процеси та запити, BVVG проводить дорадчу діяльність з українськими органами влади, державними інституціями, комітетами та комісіями, а також фаховими спілками з питань управління землями та менеджменту державних земель сільськогосподарського призначення.

Семінари, засідання робочих груп та робочі зустрічі, спільні заходи, фахові інформаційні поїздки та публікації надають підтримку українським партнерам при створенні передумов для функціонуючого обігу земель та забезпечення прав власності, а також при побудові технічних та організаційних основ ефективного менеджменту земель.

Популярне
Останні новини
Архів