Зроблено ще один крок для покращення якості надання адміністративних послуг жителям Київської област

31 липня завершено процес детального експертного оцінювання спеціалістами Програми «U-LEAD з Європою» реальних потреб органів місцевого самоврядування, у отриманні допомоги на створення або приведення до сучасних стандартів існуючих центрів надання адміністративних послуг.

Із включених до списку кандидатів до участі у Фазі впровадження Програми «U-LEAD з Європою» в частині створення/модернізації центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) 11 органів місцевого самоврядування Київщини, які подали заявки у 1 раунді відбору, за результатами здійснених до кожної громади протягом травня-липня 2018 року поїздок уповноважених фахівців, детальне технічне завдання із зобов’язаннями громади і Програми складене для 6 громад Київської області.

Для утворення звичайного центру надання адміністративних послуг допомогу отримують:

- Узинська міська об’єднана територіальна громада; - Фурсівська сільська об’єднана територіальна громада; - Славутицька міська рада; - Боярська міська рада Києво-Святошинського району; - Чабанівська селищна рада Києво-Святошинського району.

Для утворення міськрайонного ЦНАПу допомогу отримає Тетіївська міська об’єднана територіальна громада.

Вітаємо переможців та бажаємо подальшої плідної співпраці з Програмою «U-LEAD з Європою» для забезпечення надання адміністративних послуг жителям Київщини на якісно новому рівні.

Популярне
Останні новини
Архів
Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Ми реалізовуємо кращі ініціативи та інновації, залучаючи інвестиції, застосовуючи ефективні технології, разом з командою професіоналів, покращуємо якість життя людини

в Київській області! 

Контакти:

(044) 286-81-55


01196, м. Київ,

площа Лесі Українки, 1

dert@econkoda.gov.ua

Підписатись для отримання

Email повідомлень:

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2016 Офіційний веб-сайт

Департаменту економіки та цифровізації

Київської обласної державної адміністрації

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше