Відбувся четвертий Національний форум IT-директорів органів влади «Вплив технологічного розвитку на


1-2 листопада у м. Києві відбувся четвертий Національний форуму IT-директорів органів влади «Вплив технологічного розвитку на суспільство», організований Державним агентством з питань електронного урядування України та Проектом підтримки «EGOV4UKRAINE» програми «U-LEAD з Європою», що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

На форумі були присутні близько 300 спеціалістів із центральних органів виконавчої влади, обласних державних адміністрацій, інших державних органів, органів місцевого самоврядуваня, підприємств, організацій та установ різних форм власності України, а також спеціалісти з електронного урядуваня Естонії, Фінляндії та Швеції. Від Київської облдержадміністрації у заході брали участь представники департаменту економічного розвитку і торгівлі Кагаловська С.В та Счастлівцева І.В.

В рамках форуму були представлені дві масштабні ІТ-розробки, що використовуватимуться для підтримки процесу децентралізації та розвитку електронного урядування в Україні — систему безпечного обміну даними «Трембіта» та інформаційну систему «Вулик».

Також презентовано результати першого етапу реалізації проекту EGOV4UKRAINE, який передбачає пілотне впровадження інформаційної системи «Вулик» у 10 центрах надання адміністративних послуг, зокрема, у Київській області для участі у проекті відібрано чотири центри надання адміністративних послуг міст Обухів, Ржищів, Переяслав-Хмельницький та Українка. Представники зазначених органів місцевого самоврядування брали участь у форумі.

Обговорювались актуальні теми впровадження Системи електронної взаємодії державних реєстрів в Україні, наступні кроки з підвищення ефективності існуючих та впровадження нових адміністративних е-послуг та е-сервісів, кібербезпеки, використання відкритих даних, електронної ідентифікації та перспективні технології безпечного міста.

Учасники форуму мали змогу здобути передовий міжнародний досвід, дізнатися про напрацювання України, а також обговорити подальші цілі та подальші кроки на шляху розвитку електронного урядування в Україні та обирати цікаві теми відповідно до програми заходу: https://www.forumitdir.eu/.

Популярне
Останні новини