Привітання з днем енергетикаДепартамент економічного розвитку і торгівлі Київської облдержадміністрації щиро вітає всіх працівників енергетичної промисловості з професійним святом – Днем енергетика, святом мужніх людей, які віддають всю свою енергію, сили, знання та вміння заради благородної справи – дарувати світло і тепло кожній оселі нашого краю, забезпечувати стабільне функціонування всіх галузей економіки регіону. Саме це робить професію енергетика однією з найбільш необхідних та шанованих. Сумлінна і самовіддана праця, помножена на високий професіоналізм енергетиків стали символами Вашої професії.

Цьогорічне свято енергетики регіону зустрічають з вагомими здобутками – найбільшим за останнє десятиліття приростом виробленої електроенергії, який становить 25 відсотків. Це було досягнуто завдяки професіоналам своєї справи, які віддано вносять достойний вклад у розвиток енергетичного сектору регіону.

Щиро бажаємо міцного здоров’я, щастя, добробуту, процвітання, щедрих професійних та життєвих успіхів і нехай завжди Вам світить родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги і любові!Популярне
Останні новини
Архів