Удосконалення системи надання адміністративних послуг – важливе завдання влади

Покращення якості та полегшення отримання адміністративних послуг фізичними і юридичними особами, усунення корупційних ризиків є вагомими факторами, які визначають рівень забезпечення державою належних умов життя громадян.

Взаємодія Уряду, місцевих органів влади і міжнародних партнерів надає можливість утворити сучасні центри надання адміністративних послуг, які є одним із символів реформ, що здійснюються.

Надання допомоги місцевим органам виконавчої влади, місцевого самоврядування у питаннях організації діяльності центрів надання адміністративних послуг є одним з пріоритетних напрямів діяльності Департаменту економічного розвитку і торгівлі .

За участі фахівців Департаменту було проведено інформаційні сесії та наради щодо забезпечення участі органів місцевого самоврядування у конкурсних відборах Фази впровадження Програми «U-LEAD з Європою» в частині створення/модернізації центрів надання адміністративних послуг.

На сьогодні завершено відбір заявок щодо участі у 3 раунді відбору, за результатами якого допомогу можуть отримати 7 органів місцевого самоврядування Київщини.

Департамент разом із експертами Програми «U-LEAD з Європою» здійснюють робочі візити та беруть участь у зустрічах з керівниками та фахівцями органів місцевого самоврядування, райдержадміністрацій для уточнення інформації, зазначеної у заявках.

На початку березня відбулися поїздки до м.Фастова та смт Макарів, за результатами яких були визначені як недоліки, так і переваги кожної з громад та визначені питання, які потребують уточнення.

Для остаточного вирішення питання підписання угод про партнерство громадам запропоновано надати додаткову підтверджуючу інформацію щодо намірів створення сучасного центру надання адміністративних послуг.

Керівникам органів місцевого самоврядування м.Фастів та смт Макарів необхідно провести додаткові консультації, зокрема у і форматі спільних робочих груп з керівництвом відповідних райдержадміністрацій щодо утворення спільного ЦНАП шляхом підписання угоди/меморандуму.

Зі свого боку Департамент економічного розвитку і торгівлі, у межах повноважень, надає всебічну підтримку органам місцевого самоврядування та райдержадміністраціям з метою підвищення якості надання адміністративних послуг для населення, а також раціонального використання публічних ресурсів для облаштування та утримання інфраструктури ЦНАП.

Популярне
Останні новини
Архів