В КОДА відбувся воркшоп для керівників центрів надання адміністративних послуг

За участі першого заступника голови КОДА Світлани Свищевої 22 травня 2019 року відбувся воркшоп «Кращі практики надання адміністративних послуг у ЦНАП». Захід було організовано спільно з Офісом реформ адміністративних послуг, що створений за підтримки Уряду Канади та проекту EDGE, the Expert Deployment for Governance and Economic Growth, Ukraine.

В роботі брали участь керівники та представники ЦНАПів Київщини, керівники ОМС, в яких планується утворення ЦНАПів, керівництво Департаменту економічного розвитку і торгівлі КОДА та представники Мінекономрозвитку.

У вітальному слові Світлана Свищева зазначила: «На сьогодні в Київській області продовжується реформа децентралізації. Ми рухаємося достатньо активно. Створено 17 об’єднаних територіальних громад та 44 ЦНАПи. В цьому напрямку ми одні з кращих в Україні! Люди хочуть бачити владу, яка йде до людей, хочуть, щоб їх розуміли та чули. Завдяки створенню ЦНАПів жителі області відчули полегшення, також це відчули місцеві бюджети, адже вони наповнюються за рахунок надання адміністративних послуг. Розпорядником бюджетів ОТГ – є громада. Кошти спрямовуються на поліпшення та розвиток інфраструктури, на покращення умов життя, на будівництво спортивних майданчиків, шкіл, соціальних об‘єктів. Тож ми робимо важливу справу!».

До присутніх також звернувся директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі Ярослав Вишня, подякувавши усім за участь у заході, побажав плідної роботи

Керівник Офісу реформи адміністративних послуг Володимир Семініхін, розповів про діяльність Офісу та наголосив на важливості якісної організації надання адміністративних послуг.

Експерти Офісу реформ Павло Остапенко та Олександр Андрєєв зупинились на питаннях розвитку мережі центрів надання адміністративних послуг та підвищення якості обслуговування відвідувачів ЦНАП.

Представник Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Олена Кулько зазначила, що підвищення доступності ЦНАП для всіх категорій відвідувачів є важливим завданням керівників органів влади усіх рівнів.

Підсумки проведеного воркшопу підвела заступник директора Департаменту економічного розвитку і торгівлі КОДА Наталія Погребна, яка побажала усім присутнім успіхів у питаннях розбудови центрів надання адміністративних послуг та запевнила у всебічній підтримці з боку Київської облдержадміністрації та Департаменту економічного розвитку і торгівлі КОДА.

Учасники заходу відвідали ЦНАП Печерської районної в місті Києві державної адміністрації, який є пілотним проектом впровадження Офісом реформ адміністративних послуг найкращих практик надання адміністративних послуг, та гостинно привітав працівників ЦНАП Київщини.

Популярне
Останні новини
Архів