Представники департаменту прийняли участь у засіданні Комітету підприємців малого та середнього бізн


25 червня 2019 року відбулося засідання Комітету підприємців малого та середнього бізнесу при Торгово-промисловій палаті України на тему: «Засоби торговельного захисту для малого та середнього підприємництва та організацій з підтримки бізнесу».

За підтримки агентство США з міжнародного розвитку USAID та Міністерства економічного розвитку та торгівлі України були обговорені тенденції несправедливого та справедливого імпорту та їх вплив на економічний розвиток вітчизняного малого та середнього підприємництва (далі МСП). Ключовим акцентом дискусії став той факт, що інтереси МСП зазвичай не враховуються при здійсненні державного регулювання, а також на необхідності представників МСП захищати інтереси бізнесу при такому регулюванні.

Представники Департаменту економічного розвитку та торгівлі Київської обласної державної адміністрації взяли участь в засіданні та підтвердили позицію активно надавати підтримку вітчизняним МСП, які несуть втрати через несправедливий імпорт.

Популярне
Останні новини
Архів
Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Ми реалізовуємо кращі ініціативи та інновації, залучаючи інвестиції, застосовуючи ефективні технології, разом з командою професіоналів, покращуємо якість життя людини

в Київській області! 

Контакти:

(044) 286-81-55


01196, м. Київ,

площа Лесі Українки, 1

dert@econkoda.gov.ua

Підписатись для отримання

Email повідомлень:

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2016 Офіційний веб-сайт

Департаменту економіки та цифровізації

Київської обласної державної адміністрації

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше