Ми реалізовуємо кращі ініціативи та інновації, залучаючи інвестиції, застосовуючи ефективні технології, разом з командою професіоналів, покращуємо якість життя людини

в Київській області! 

Контакти:

(044) 286-81-55


01196, м. Київ,

площа Лесі Українки, 1

ekon_koda@ukr.net

Підписатись для отримання

Email повідомлень:

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2016 Офіційний веб-сайт

Департаменту економічного розвитку і торгівлі

Київської обласної державної адміністрації

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

Please reload

Останні новини

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ПРОЄКТНИХ ІДЕЙ ДЛЯ РОЗРОБКИ ПЛАНУ ЗАХОДІВ З РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ У 2021-2023 РОКАХ

02/12/2019

1/3
Please reload

Популярне

Медвинська ОТГ скористалась перевагами міжмуніципального співробітництва

02/07/2019

Сьогодні в Україні продовжується реформа місцевого самоврядування, одним із пріоритетних напрямків якої є розвиток співробітництва територіальних громад.

Співробітництво громад є дієвим інструментом, зокрема для підвищення якості надання адміністративних послуг.

У четвертому раунді відбору учасників Фази Впровадження напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою»  могли брати участь територіальні громад (без обмежень щодо чисельності населення), які є ініціатором співробітництва територіальних громад у сфері адміністративних послуг.

Медвинська сільська об’єднана територіальна громада, маючи населення менше 5 тисяч змогла взяти участь у конкурсному відборі, виключно за умови наявності відповідного договору міжмуніципального співробітництва.

Враховуючи важливість забезпечення мешканців громади якісними адміністративними послуги керівництво  Медвинської ОТГ  провело величезну роботу за результатами якої, у червні 2019 року, був підписаний договір про співробітництво територіальних громад у формі реалізації спільного проекту «Надання адміністративних послуг населенню» з Дмитренківською, Щербашенецькою та Бранепільською сільськими радами.

Підтримуючи прагнення органів місцевого самоврядування до підвищення рівня життя мешканців громад, бажаємо Медвинській об’єднаній територіальній громаді продовження співпраці з Програмою «U-LEAD з Європою» та отримання статусу її учасника.

Зі свого боку Департамент економічного розвитку і торгівлі Київської облдержадміністрації буде забезпечувати необхідну допомогу та підтримувати органам місцевого самоврядування у процесі організації надання адміністративних послуг на якісно новому рівні.

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ми в соцмережах
Please reload

Архів
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square