Медвинська ОТГ скористалась перевагами міжмуніципального співробітництва


Сьогодні в Україні продовжується реформа місцевого самоврядування, одним із пріоритетних напрямків якої є розвиток співробітництва територіальних громад.

Співробітництво громад є дієвим інструментом, зокрема для підвищення якості надання адміністративних послуг.

У четвертому раунді відбору учасників Фази Впровадження напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою» могли брати участь територіальні громад (без обмежень щодо чисельності населення), які є ініціатором співробітництва територіальних громад у сфері адміністративних послуг.

Медвинська сільська об’єднана територіальна громада, маючи населення менше 5 тисяч змогла взяти участь у конкурсному відборі, виключно за умови наявності відповідного договору міжмуніципального співробітництва.

Враховуючи важливість забезпечення мешканців громади якісними адміністративними послуги керівництво Медвинської ОТГ провело величезну роботу за результатами якої, у червні 2019 року, був підписаний договір про співробітництво територіальних громад у формі реалізації спільного проекту «Надання адміністративних послуг населенню» з Дмитренківською, Щербашенецькою та Бранепільською сільськими радами.

Підтримуючи прагнення органів місцевого самоврядування до підвищення рівня життя мешканців громад, бажаємо Медвинській об’єднаній територіальній громаді продовження співпраці з Програмою «U-LEAD з Європою» та отримання статусу її учасника.

Зі свого боку Департамент економічного розвитку і торгівлі Київської облдержадміністрації буде забезпечувати необхідну допомогу та підтримувати органам місцевого самоврядування у процесі організації надання адміністративних послуг на якісно новому рівні.

Популярне
Останні новини
Архів