Створення сучасного ЦНАП – шлях до якісного та комфортного надання адміністративних послуг населенн

Надання допомоги місцевим органам виконавчої влади, місцевого самоврядування у питаннях організації діяльності центрів надання адміністративних послуг, їх створенні та модернізації, є одним з пріоритетних напрямів діяльності Департаменту економічного розвитку і торгівлі.

30 червня 2019 року було завершено прийом заявок від органів місцевого самоврядування щодо участі у четвертому раунді відбору учасників Фази Впровадження напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою».

За результатами роботи комісії у складі експертів Програми «U-LEAD з Європою», представників Секретаріату Кабінету Міністрів України, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства соціальної політики України для подальшого аналізу спроможності громад та розробки технічних завдань, було відібрано 10 заявок, поданих органами місцевого самоврядування Київщини.

Представники департаменту економічного розвитку і торгівлі разом із експертами Програми «U-LEAD з Європою» здійснюють робочі поїздки та беруть участь у зустрічах з керівниками та фахівцями органів місцевого самоврядування, райдержадміністрацій для уточнення інформації, зазначеної у заявках.

На початку серпня відбулися поїздки до міст Бориспіля та Богуслава, смт Володарка та с.Медвин, за результатами яких були визначені як недоліки, так і переваги кожної з громад та визначені питання, які потребують уточнення.

Для остаточного вирішення питання підписання декларації про наміри громадам запропоновано надати додаткову підтверджуючу інформацію щодо намірів створення сучасного центру надання адміністративних послуг.

Керівникам органів місцевого самоврядування міст Богуслав, Бориспіль та смт Володарка необхідно провести додаткові консультації, зокрема у і форматі спільних робочих груп з керівництвом відповідних райдержадміністрацій щодо утворення спільного ЦНАП.

Зі свого боку Департамент економічного розвитку і торгівлі, у межах повноважень, надає всебічну підтримку органам місцевого самоврядування та райдержадміністраціям з метою підвищення якості надання адміністративних послуг для населення, а також раціонального використання публічних ресурсів для облаштування та утримання інфраструктури ЦНАП.


Популярне
Останні новини