СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ НА 2021-2027 РОКИ


Департамент регіонального розвитку Київської облдержадміністрації повідомляє, що засідання тематичної підгрупи 11 «Стратегування у сфері розвитку дорожньої, соціальної та житлової інфраструктури» відбудеться 12 вересня 2019 року о 14.00 в приміщенні департаменту за адресою: м. Київ, вул. Ю.Іллєнка, 40, 3-й поверх, кабінет директора).


На порядку денному:

  1. Розгляд результатів соціально-економічного аналізу стану у сфері розвитку дорожньої, соціальної та житлової інфраструктури Київської області за 2014-2018 роки.

  2. Визначення наявних тенденцій, у тому числі інноваційних, у розвитку сфери дорожньої, соціальної та житлової інфраструктури.

  3. Визначення основних актуальних проблем, що стримують розвиток сфери дорожньої, соціальної та житлової інфраструктури.

  4. Визначення сильних і слабких сторін, можливостей і загроз сфери дорожньої, соціальної та житлової інфраструктури.

  5. Характеристика порівняльних переваг, викликів і ризиків перспективного розвитку сфери дорожньої, соціальної та житлової інфраструктури на період до 2027 року.

  6. Визначення оперативних цілей розвитку сфери дорожньої, соціальної та житлової інфраструктури на період до 2027 року та пріоритетних завдань для їх досягнення.


За додатковою інформацією звертайтеся до секретаря підгрупи Сокіл Ірини за

тел. (044) 206-74-39


Популярне
Останні новини