Засідання тематичної підгрупи "Стратегування у сфері промисловості та інновацій"

12 вересня 2019 року в приміщенні Київської облдержадміністрації (пл. Лесі Українки,1) відбулося засідання тематичної підгрупи 18 «Стратегування у сфері промисловості та інновацій» з підготовки матеріалів до проекту Стратегії розвитку Київської області на період 2021-2027 роки.

З інформацією щодо стану галузі промисловості та інновацій за 2014-2018 роки виступила керівник підгрупи - заступник директора-начальник управління бізнес-клімату департаменту економічного розвитку і торгівлі Київської облдержадміністрації Наталія Погребна.

На засіданні тематичної підгрупи було обговорено результати проведеного соціально-економічного аналізу в галузі промисловості та інновацій Київської області за 2014-2018 роки, існуючі тенденції у сфері промисловості та інновацій Київської області, актуальні проблеми, що стримують розвиток цих сфер. Також було озвучено сильні та слабкі сторони, можливості та загрози їх розвитку. Обговорили перспективні цілі розвитку промислового комплексу та наукової сфери Київської області.

Було вирішено включити в презентацію Київської області ті характеристики, які розкриють її економічний та інноваційний потенціал в повному обсязі.

Департамент економічного розвитку і торгівлі висловлює свою подяку всім присутнім учасникам за активну участь у засіданні та підготовку матеріалів.

Популярне
Останні новини