В Київській облдержадміністрації відбувся семінар з питань оформлення паспортних документів та здійс

25 вересня 2019 року у приміщенні Київської облдержадміністрації відбувся семінар на тему «Порядок оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі паспорта громадянина України, паспорта громадянина України для виїзду за кордон та дотримання положень законодавства під час реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування особи» організований Департаментом економічного розвитку і торгівлі Київської облдержадміністрації разом із Центральним міжрегіональним управлінням Державної міграційної служби України у м. Києві та Київській області.

З вітальним словом до присутніх звернулась заступник директора Департаменту економічного розвитку і торгівлі Київської облдержадміністрації Наталія Погребна, привітавши учасників заходу та наголосивши на важливості якісної організації надання послуг щодо оформлення паспортів громадянина України, а також закордонних паспортів та реєстрації місця проживання, що є найпопулярнішими серед громадян.

Щодо питань порядку денного на семінарі виступили начальник управління з питань паспортизації, реєстрації та еміграції Центрального міжрегіональним управлінням Державної міграційної служби України у м. Києві та Київській області Олександр Бугайчук, а також заступник начальника зазначеного управління Євгенія Кущ.

Усі учасники заходу взяли активну участь в обговорені проблемних питань, що виникають у процесі оформлення паспортних документів та проведення реєстрації місця проживання/перебування та подякувавши організаторам висловили надію на подальшу плідну співпрацю.


Популярне
Останні новини
Архів
Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Ми реалізовуємо кращі ініціативи та інновації, залучаючи інвестиції, застосовуючи ефективні технології, разом з командою професіоналів, покращуємо якість життя людини

в Київській області! 

Контакти:

(044) 286-81-55


01196, м. Київ,

площа Лесі Українки, 1

dert@econkoda.gov.ua

Підписатись для отримання

Email повідомлень:

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2016 Офіційний веб-сайт

Департаменту економіки та цифровізації

Київської обласної державної адміністрації

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше