В області продовжується робота з розробки Стратегії розвитку Київської області на період 2021-2027 р

В області продовжується робота з розробки Стратегії розвитку Київської області на період 2021-2027 роки та Плану заходів з її реалізації у 2021-2023 роках (далі – Стратегія та План заходів).

26 вересня 2019 року у приміщенні Київської облдержадміністрації відбулося засідання за участю Першого заступника голови Київської облдержадміністрації С. Свищевої та керівників тематичних підгруп, створених у складі робочої групи з розробки проектів Стратегії та Плану заходів.

На засіданні розглянуто результати напрацювань 19 тематичних підгруп протягом вересня цього року, схвалено основні тенденції та проблеми соціально-економічного розвитку відповідних галузей (сфер діяльності), результати SWOT-аналізу їх розвитку, які буде узагальнено та включено до проекту Стратегії. Крім цього, було обговорено питання формулювання стратегічного бачення розвитку Київщини з урахуванням пропозицій суб′єктів регіонального розвитку.

З метою реалізації подальших кроків у напрямку підготовки проекту Стратегії надані відповідні доручення структурним підрозділам облдержадміністрації.

Популярне
Останні новини
Архів
Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Ми реалізовуємо кращі ініціативи та інновації, залучаючи інвестиції, застосовуючи ефективні технології, разом з командою професіоналів, покращуємо якість життя людини

в Київській області! 

Контакти:

(044) 286-81-55


01196, м. Київ,

площа Лесі Українки, 1

dert@econkoda.gov.ua

Підписатись для отримання

Email повідомлень:

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2016 Офіційний веб-сайт

Департаменту економіки та цифровізації

Київської обласної державної адміністрації

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше