Проведено щорічну конференцію «Адміністративні послуги в контексті розвитку ОТГ та процесів цифрової

9-11 жовтня 2019 року у м. Києві відбулась щорічна конференція «Адміністративні послуги в контексті розвитку ОТГ та процесів цифрової трансформації» організована Секретаріатом Кабінету Міністрів України спільно з проектом «Реформа управління на сході України ІІ», що виконується компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального Уряду Німеччини.

Від Київської області у заході прийняли участь представники Департаменту економічного розвитку і торгівлі Київської облдержадміністрації, Тетіївської та Студениківської об’єднаних територіальних громад, керівники центру надання адміністративних послуг Березанської та Переяслав-Хмельницької міських рад.

Перший день конференції проходив у форматі відкритого простору, що дало можливість учасникам заходу обговорити існуючи проблеми та окреслити коло питань, відповісти на які було запропоновано представникам центральних органів виконавчої влади у продовж наступних днів.

Спікерами форуму були представники Секретаріату Кабінету Міністрів України, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Міністерства юстиції України, Державної міграційної служби України, інших центральних органів виконавчої влади, а також новоствореного Міністерства цифрової трансформації.

У своїх виступах учасники висвітлювали перспективи розвитку системи надання адміністративних послуг в контексті створення та розвитку об’єднаних територіальних громад, зупинялись на важливих питаннях організації надання послуг з оформлення та видачі паспорта громадянина України, реєстрації місця проживання, актів цивільного стану, бізнесу та права власності на нерухоме майно, реєстрації транспортних засобів та запровадження їх надання через центри надання адміністративних послуг, а також запровадженні надання через ЦНАП послуг соціального характеру.

Представниками проектів «U-LEAD з Європою» (GIZ та Sida), міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС), Офісу реформи адміністративних послуг було представлено кращі кейси співпраці проектів міжнародної технічної допомоги та органів місцевого самоврядування у сфері надання адміністративних послуг.

Про досягнення у сфері організації надання адміністративних розповідали керівники провідних ЦНАПів України.

У третій день заходу було приділено увагу електронному урядуванню та цифровій трансформації в Україні, висвітлювались питання запровадження електронного документообігу, ведення реєстру територіальних громад, розвитку систем «Вулик» та «Трембіта», впровадження комплексних електронних послуг та системи моніторингу ЦНАП.

Також у рамках конференції відбулось підписання меморандумів щодо вступу до Всеукраїнської асоціації центрів надання адміністративних послуг. Членами асоціації стали Центри надання адміністративних послуг міста Переяслав-Хмельницький та Березанської об’єднаної територіальної громади.

Популярне
Останні новини
Архів